MENU

Euro<26 Student

Uczysz się? Studiujesz? Masz od siedmiu do trzydziestu lat i lubisz aktywnie spędzać czas? Z Euro<26 Student rozwiniesz skrzydła!

  • Karta Euro<26 dla uczniów i studentów od siedmiu do trzydziestu lat (wszystkie szkoły, każdy tryb nauki),
  • ubezpieczenie w 3 wariantach (zastępuje ubezpieczenie oferowane w szkole i na uczelni!),
  • 100.000 zniżek w Europie,
  • 6.500 zniżek w Polsce,
  • funkcja "Student ID",
  • okres ważności: 365 dni od daty wystawienia.

Zniżki - sposób na duże oszczędności
Euro<26 STUDENT, tak jak wszystkie Karty Euro<26, daje ci dostęp do największej sieci zniżek młodzieżowych. Korzystasz z ponad 100.000 ofert w Europie i 6.500 w Polsce.

Zniżki masz tam gdzie ich potrzebujesz - bilety lotnicze, programy "Work & Travel", hotele, schroniska, restauracje, bary, szkoły językowe, podręczniki, markowe ciuchy, profesjonalny sprzęt sportowy, wejściówki do kin, muzeów, dyskotek i klubów muzycznych - wszystko taniej!

Skorzystaj z wyszukiwarki zniżek i oszczędzaj!

Ubezpieczenie - trzy polisy do wyboru
Z Kartą Euro<26 STUDENT masz ubezpieczenie na cały rok w trzech wariantach do wyboru - wybierz wariant dla siebie!

  • Euro<26 STUDENT z polisą WORLD - w sam raz dla obieżyświatów. Karta zawiera ubezpieczenie, które działa przez cały rok w Polsce i za granicą. Idealna gdy wyjeżdżasz na wakacje, do pracy, w celach edukacyjnych lub amatorsko / rekreacyjnie uprawiasz sporty (także narty i snowboard). » Szczegóły polisy
  • Euro<26 STUDENT z polisą SPORT - dla eXtremalnie aktywnych. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok. Polisa obejmuje dodatkowo wyczynowe uprawianie sportów i sporty wysokiego ryzyka. » Szczegóły polisy
  • Euro<26 STUDENT z polisą POLSKA - ekonomiczne rozwiązanie. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok, wyłącznie na terenie Polski. Najlepsza, gdy nie wyjeżdżasz za granicę. » Szczegóły polisy

Ubezpieczenie w szkole i na uczelni
Wyrabiasz Kartę - jesteś ubezpieczony, nie płacisz drugi raz za ubezpieczenie w trakcie roku szkolnego i semestru.

Ubezpieczenie zawarte w Karcie Euro<26 STUDENT z powodzeniem zastępuje typowe polisy oferowane Ci w szkolnym sekretariacie, lub w dziekanacie Twojej uczelni.

Mając odpowiednią polisę w Karcie Euro<26 STUDENT spokojnie planujesz wyjazdy edukacyjne, zagraniczne wymiany uczniowskie / studenckie i wakacyjny wypoczynek!

"Student ID"
Dokądkolwiek jedziesz, Karta Euro<26 STUDENT dzięki funkcji "STUDENT ID" pomoże Ci potwierdzić Twój status ucznia lub studenta. Dzięki temu, na całym świecie możesz korzystać z dodatkowych zniżek i specjalnych ofert dostępnych wyłącznie dla osób uczących się!

Przykład:
W Hiszpanii trafiasz do muzeum, w którym nie ma akurat zniżki na Euro<26. Okazuje się jednak, że wstęp jest darmowy dla wszystkich uczniów i studentów. Pokazujesz swoją Euro<26 STUDENT i wchodzisz za darmo! (choć bywa i tak, że z bileterem trudniej dogadać się niż ze ścianą - niestety czynnik ludzki też ma tu czasem pewne znaczenie).

Zapoznaj się z polisami kart Euro<26