Tel. 790 558 562
Busy do Niemiec – rezerwacje online

W chwili obecnej przejazd busem w opcji Door-to-Door, czyli od drzwi do drzwi, to jedno z najwygodniejszych rozwiązań. Pasażer nie musi martwić się jak dostać się z dworca czy lotniska do swojej miejscowości docelowej. Również w Polsce bus podjedzie pod nasz dom. Dodajmy do tego dużą pojemność bagażu, którą możemy zabrać ze sobą w podróż.

A to wszystko otrzymamy w atrakcyjnej cenie.

Co należy więc zrobić aby skorzystać z tej wygodnej formy podróży?

Rezerwacja biletów na busy do Niemiec

Jeśli chcemy zarezerwować bilet na busa do Niemiec, wszystko co musimy zrobić to podać Imię i Nazwisko oraz numer telefonu. Nie różni się to więc niczym od rezerwacji biletów autokarowych. Natomiast samą płatność możemy uiścić przy wsiadaniu do busa.

Zapytanie o busa do Niemiec możemy złożyć mailowo na stronie
https://www.mastertravel.pllub dzwoniąc pod numer 59 722 84 23.

W przypadku interesującego połączenia, od razu możemy zarezerwować swoje miejsce, dzięki czemu będziemy pewni swojego przejazdu.

Warto jednak pamiętać, iż busy to przede wszystkim 9 osobowe pojazdy, więc miejsca na dany kurs są zajmowane w dość szybkim tempie. Jeśli chcemy więc mieć gwarancję miejsca, warto taki bilet zarezerwować z pewnym wyprzedzeniem. Z reguły tygodniowy termin wystarczy. Nie dotyczy to natomiast okresów około świątecznych, gdyż tam miejsca są już wykupione nawet z miesięcznym okresem a często i więcej.

W przypadku braku wolnych miejsc, otrzymamy alternatywną możliwość podróży autokarem, o ile będzie ona dostępna na wybranej przez nas trasie.

Busy Polska Niemcy – szeroka oferta

Jak zatem sprawdzić do których miejscowości będziemy mogli dojechać busem?

Wystarczy wejść na stronę www.mastertravel.pl/busy.html i z lewego menu wybrać Polska – Niemcy lub Niemcy – Polska.

Na danej podstronie zobaczymy alfabetyczny wykaz miast, z których możemy wyruszyć. Po kliknięciu na dane miasto, rozwinie nam się lista, z wszystkimi miejscowościami do których możemy dojechać.

Dość duża siatka połączeń busowych pozwala dotrzeć do wielu, nawet mniejszych miejscowości zarówno w Polsce jak i Niemczech.

Nie należy jednak się zrażać, jeśli nie zobaczymy naszej miejscowości na udostępnionym wykazie. Uwzględnia on bowiem standardowe realizowane połączenia. Często bywa tak, iż nasza miejscowość leży w niedalekiej odległości od trasy busa. Warto więc i w takim przypadku wysłać zapytanie o przewóz. Konsultanci sprawdzą również dostępne połączenia autokarowe do Niemiec czy Polski.

Należy również mieć na uwadze fakt, że autokary z reguły kursują częściej niż busy, co ma duże znaczenie jeśli chcemy wyruszyć w konkretnej dacie.

Przejazd busem do Niemiec w dwie strony

W przypadku busa mamy również możliwość zarezerwowania biletu w obie strony. Należy wówczas podać obydwie daty wyjazdu oraz adresy odbioru. Istnieje też opcja „OPEN”, która pozwala zakupić bilet dwustronny, bez podawania daty powrotu. Datę tą podajemy w późniejszym terminie, jednak musimy mieć na uwadze dostępność miejsc, więc robimy to z odpowiednim wyprzedzeniem.

Płatność za bilet na busa

Za bilet możesz zapłacić w wygodny sposób za pomocą szybkich płatności internetowych takich jak: przelewy on-line, Blik, Paypal, GooglePay. kart VISA czy MasterCard. Płatności mogą być obsługiwane w różnych walutach. Jeśli nowoczesna bankowość jest nam obca, możemy wykonać zwykły przelew w banku czy na poczcie.

Na niektórych trasach mamy możliwość płacenia bezpośrednio w busie. W tym przypadku rezerwacja miejsca na przejazd przebiega w identyczny sposób, z tym że samą opłatę dokonujemy u kierowcy.

Potwierdzenie rezerwacji

Wszystkie potwierdzone rezerwacje są przesyłane w formie biletu drogą mailową. Nie ma konieczności jego drukowania, gdyż kierowca będzie posiadał przy sobie listę pasażerów. Bilet jednak jest dla klienta potwierdzeniem zawarcia umowy przewozu. Dodatkowo dla klientów, którzy nie maja dostępu do poczty mailowej, potwierdzenie takie jest wysyłane sms na podany numer telefonu.

Zmiany w rezerwacji biletu na busy do Niemiec

Niejednokrotnie zdarza się, iż nasze plany ulegają zmianie. Jesteśmy zmuszeni zmienić daty wyjazdu czy powrotu lub wręcz całkowicie anulować przejazd.

Przed rezerwacją warto więc upewnić się, jakie obowiązują zasady na danej trasie, gdyż o ile zmiana daty często jest bezkosztowna, o tyle anulacja rezerwacji już niekoniecznie, szczególnie gdy nasz termin wyjazdu jest już blisko.

Call Now ButtonZadzwoń do nas
Zapytaj o bilet
close slider