Tel. 790 558 562
Najczęściej wybierane busy do Anglii – sprawdź co proponujemy!

Podróż do Anglii można zorganizować na kilka sposobów. Najszybciej, rzecz jasna, przedostaniemy się na wyspy przy pomocy połączeń lotniczych. Jednak aby uzyskać niski koszt tego transportu, istnieje konieczność wcześniejszej rezerwacji miejsca. Niejednokrotnie nawet z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Co jeśli nie jesteśmy w stanie zaplanować wyjazdu aż tak daleko na przód ?

Dodatkowo komunikacja ograniczy się do lotniska, skąd musimy przedostać się do naszego miejsca docelowego, które może być oddalone nawet o kilkaset kilometrów, a przecież często mamy do zabrania wiele bagaży.

Innym pomysłem jest skorzystanie z własnego samochodu. Tym sposobem zabierzemy wszystkie nasze rzeczy bez problemu i dojedziemy pod sam adres w Anglii. Koszty jednak będą znaczące, gdyż trasa jest długa, co wpływa na ilość zużytego paliwa jak i samego samochodu, a to nie wszystko. Aby przedostać się na wyspę, musimy w naszej podróży uwzględnić jeszcze przeprawą promową lub przejazd Eurotunelem, czyli specjalnym tunelem biegnącym pod kanałem La Manche. Ceny tych przepraw zmieniają się podobnie jak w przypadku biletów lotniczych tj. im bliżej daty przejazdu tym drożej. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż jeśli jesteśmy jedynym kierowcą, to będzie to mocno wyczerpująca podróż a to z kolei wpływa na bezpieczeństwo całej wyprawy.

Do dyspozycji mamy również przejazdy autokarowe. Duża sieć połączeń autokarowych pozwala na regularne połączenia między Polską a Wielką Brytanią, jednak tylko do większych miejscowości, a sama ilość bagaży do zabrania jest już ograniczona.

Busy do Anglii

Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala wyeliminować powyższe niedogodności. Kupując bilet na busa do Wielkiej Brytanii nie musisz tego robić z miesięcznym wyprzedzeniem. Busy kursują raz w tygodniu a cena pozostaje taka sama, nie zależnie czy zamówisz go miesiąc czy dzień wcześniej.

Ceny na przejazd busem do Anglii zaczynają się od 400 zł i zależy ona od miejsca docelowego. W cenie tej zawiera się również opłata za przeprawę na wyspę. Jest to więc oferta bardzo atrakcyjna pod względem kosztowym.

Największym plusem busów jest fakt, iż zabiorą nas spod samego domu, prosto do naszego miejsca docelowego, którym nie musi być wcale duża miejscowość, lecz dowolne miejsce z obszaru naszej oferty.

Wszystko to w komfortowych warunkach, gdyż busy są doskonale przygotowane do długich tras. Wyposażone w wygodne fotele turystyczne, oferujące telewizję czy internet.

A co z bagażami?

Każdy podróżujący może zabrać ze sobą 2 duże torby podróżne oraz bagaż podręczny, który ma przy sobie podczas jazdy.

O bezpieczeństwo natomiast zadbają zawodowi kierowcy, którzy już od wielu lat pokonują trasę do Wielkiej Brytanii. Podróż przebiega więc sprawnie i szybko. Dodatkowa wysoka kultura osobista wyróżnia ich spośród innych firm przewozowych. Wszystkie busy są regularnie sprawdzane i serwisowane, tak aby żadna awaria nie zaskoczyła pasażerów w drodze.

Płatność za bilet na busa do Anglii

Opłatę za przejazd można wykonać w wygodny sposób za pomocą szybkich przelewów internetowych online lub standardowych wpłatach w banku czy nawet przekazów pocztowych.

Po zarejestrowaniu płatności, klient otrzymuje bilet na podany adres mailowy, jako potwierdzenie zawarcia umowy przejazdu. Nie ma natomiast konieczności jego drukowania.

W przypadkach, kiedy pasażer nie ma możliwości wykonania wcześniejszej opłaty za przejazd, przyjmujemy płatności bezpośrednio w busie. Płacić można zarówno w złotówkach jak i funtach. Jest to więc wygodna forma rezerwacji w momencie, kiedy nasz wyjazd okaże się niespodziewany.

Oferta przejazdów busem do Anglii

Na naszej stronie internetowej www.mastertravel.pl w zakładce busy, można zapoznać się z ofertą przejazdów busowych jakie oferujemy do Anglii.

Wystarczy wybrać z lewego menu odpowiedni kierunek jazdy tzn. Polska-Anglia lub Anglia-Polska i zostaniemy przeniesieni na stronę z wszystkimi dostępnymi miejscowościami, do których bus może dojechać. Po kliknięciu w jego nazwę ukaże nam się lista miejscowości, z których bus może nas zabrać w danym kierunku.

Trzeba nadmienić, iż lista ta zawiera jedynie ważniejsze miejscowości w danym obszarze. Jeśli więc nie ma na liście naszej, należy dopytać o możliwość przejazdu, za pomocą formularza dostępnego na stronie. Tutaj również możemy wysłać zapytanie o terminy przejazdów i dostępność miejsc.

Przejazdy busem do Wielkiej Brytanii – gwarancja jakości

Nasi doradcy od przeszło 10 lat, nieprzerwanie pomagają rodakom w podróżach do Anglii. Profesjonalna i miła obsługa to nasz znak firmowy, co potwierdzają opinie naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do dołączenia do ich grona.

Call Now ButtonZadzwoń do nas
Zapytaj o bilet
close slider