Menu
59 722 84 23
790 55 85 62
59 727 60 72
biuro@mastertravel.pl
Godziny otwarcia
Pn-Pt:
Sob:
9 - 18
9 - 13

ISIC - międzynarodowa legitymacja studencka

ISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w Polsce i zagranicą. Jeśli chcesz może być także kartą zawierającą ubezpieczenie.

Zapewnia zniżki!
Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 4700 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych.

W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje legitymację ISIC jak lokalną legitymację studencką.

» Sprawdź zniżki

Potwierdza status studenta!
ISIC objęty patronatem UNESCO, został wprowadzony w 1968 r. w celu stworzenia jednolitego dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie. Co roku korzysta z niego około 5 milionów osób z ponad 100 krajów na całym świecie. Wiele instytucji akademickich zaadoptowało ISIC jako legitymację studencką swojej uczelni.

Zawiera ubezpieczenie
Następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i zagranicą - 25 000 zł oraz kosztów leczenia podczas każdej podróży zagranicznej - 250 000 zł. Jest możliwość ubezpieczenia się także w zakresie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz w zakresie wyczynowego uprawiania sportu.

Kto może nabyć kartę ISIC?
ISIC przysługuje studentom studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12 roku życia.

Jak długo jest ważna?
Legitymacja ISIC jest ważna maksymalnie 16 miesięcy od momentu wystawienia (legitymacje ważne są edycjami wrzesień - grudzień np. 01/09/2007 - 31/12/2008).

Rodzaje kart ISIC:

 • ISIC bez ubezpieczenia
  Już za 29 zł możesz kupić kartę ISIC, dzięki której zaoszczędzisz w wielu miejscach w kraju i zagranicą.
 • ISIC z ubezpieczeniem
  Jeśli chcesz, masz możliwość kupienia ISIC z pakietem ubezpieczeniowym . Każda osoba, która kupi ISIC z ubezpieczeniem korzysta ze wszystkich przywilejów wynikających z posiadania karty ISIC, a dodatkowo jest objęta ochroną ubezpieczeniową. Sam zdecyduj jaki pakiet potrzebujesz. Ubezpieczenie w ramach ISIC gwarantuje Compensa S.A.
  • ISIC z ubezpieczeniem w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (25 000 zł) tylko w Polsce - cena karty 49 zł.
  • ISIC z ubezpieczeniem w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (25 000 zł) w Polsce i zagranicą oraz kosztów leczenia (250 000 zł) zagranicą. Ubezpieczenie nie obowiązuje na terenie USA, Kanady Australii i Japonii - cena karty 69 zł.

   Wybierając ten wariant ubezpieczenia masz możliwość za dodatkową opłatą nabyć także ubezpieczenie w zakresie:

   • uprawiania sportów ekstremalnych i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (dopłata 25 zł do ceny karty).
   • ubezpieczenia na terenie USA, Kanady, Australii i Japonii (dopłata 70 zł do ceny karty).

Ważne!
Do wyrobienia ISIC potrzebna jest ważna legitymacja szkolna/studencka i jedno zdjęcie.