Menu

Eurotunel - bilety w niskiej cenie

od 140 PLN
w 2 strony
od 275 PLN
w 2 strony
od 335 PLN
w 2 strony
od 1525 PLN
w 1 stronę
od 675 PLN
w 1 stronę

Opcjonalnie promy na trasach

Calais-Dover
od 159 PLN
bilet 1 dniowy
Calais-Dover
od 218 PLN
bilet 2 dniowy
Dunkierka-Dover
od 210 PLN
bilet w 1 stronę

Dzięki nam przedostaniesz się do Anglii pod kanałem La Manche:

Szybko
Wiemy, że i tak masz dużo na głowie w związku z wyjazdem, dlatego zaoszczędź swój czas na szukaniu najtańszego połączenia i powierz to nam.
Minimum formalności i krótki czas rezerwacji biletu sprawią, że szybko będziesz mógł zająć się ważniejszymi sprawami.
Tanio
Nikt nie lubi przepłacać, dlatego dzięki nam zarezerwujesz swój bilet wcześniej, w dużo niższej cenie, niż płacąc bezpośrednio na terminalu.
Każdy przejazd przez La Manche to zaoszczędzone pieniądze.
Eurotunel a może prom? Jaka cena?
Sprawdzimy wszystkie opcje, a Ty wybierzesz dla siebie najkorzystniejszą.
Bezpiecznie
Każdy bilet otrzymujesz na maila lub sms-em.
Masz pewność, że Twoje miejsce jest zarezerwowane i czeka na Ciebie.
Plany się zmieniają... więc gdy zmienią się i Twoje, skontaktuj się z nami a my zajmiemy się zmianą Twojego biletu.
Możesz nam zaufać, gdyż zajmujemy się tym niezmiennie od 2008 roku.

Dojazd do Eurotunnelu

 • Terminal Folkestone
  Z Londynu autostradą M20 wg znaków "Channel Tunnel", a nastepnie zjazd 11A • Terminal Calais
  Dojazd autostradą A16 do Calais-Coquelles wg znaków "Tunnel sous la Manche". Autostrade należy opu?cić zjazdem nr 13. Oznaczenie dojazdu jest już na ok. 50 km od Coquelles.

Dlaczego My?

 • Niskie ceny biletów na Eurotunel. Bez dodatkowych prowizji.
 • Atrakcyjne promocje biletów na przejazd pod La Manche
 • Bilety na wszystkie typy pojazdów
 • Bilety na przewozy ładunków niebezpiecznycbh ADR
 • Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu w kilka chwil
 • Oszczędzasz swój czas i pieniądze
 • ... a do tego profesjonalne doradztwo i miła obsługa

Eurotunel

Eurotunel, czyli tunel pomiędzy Francję z Wielką Brytanią prowadzi pod kanałem La Manche i został uruchomiony w 1994 roku. Zbudowany jest z trzech tuneli po 50 km długości każdy, które prowadzą w przeciwnym do siebie kierunku. Pomiędzy nimi mieści się tunel serwisowy o dużo mniejszych gabarytach od pozostałych, który nie jest dostępny w celach komercyjnych. Został skonstruowany i wybudowany dla służb ratunkowych i serwisu. W tunelach kursują pociągi transportujące zarówno samochody, jak i autobusy. Pojazdy z instalacją gazową nie są wpuszczane na platformy pociągów. Podróż Eurotenelem jest ciekawą przygodą ze względu na nietypowy sposób jego funkcjonowania oraz technologie wykorzystane przy jego budowie i użytkowaniu. Dzięki tunelom w szybki i nie drogi sposób można pokonać dystans pomiędzy Wielką Brytanią i Francją bez konieczności przejazdu o wiele dłuższą drogą lądową. Tunel był bardzo wyczekiwanym przedsięwzięciem i od czasu jego uruchomienia cieszy się niegasnącym zainteresowaniem wśród podróżnych.


Eurotunel to połączenie między Francją a Wielką Brytanią, które biegnie pod kanałem La Manche. Inwestycja ukończona 1994 cieszy się niesłabnącą popularnością ze względu na zastosowane rozwiązania technologiczne i szybkość przeprawy. W ofercie Master Travel dostępne są bilety na Eurotunel w doskonałej cenie.

Bilety na Eurotunel

Eurotunel zapewnia przeprawę przez Kanał La Manche w zaledwie 35 minut. Konstrukcja składa się z trzech tuneli, w których krążą pociągi przewożące pojazdy na drugą stronę. Zakres obsługiwanych pojazdów obejmuje motocykle, auta osobowe vany i busy z przyczepami, kampery czy autokary. Należy przy tym pamiętać, że wyłączone z obsługi są pojazdy z instalacją LPG.

Eurotunel Cargo (Fracht)

Zajmujemy się również rezerwacjami przejazdów transportowych - Cargo, dla długości ciężarówek do 19,4m. Obsługujemy także TIR-y z ładunkami niebezpiecznymi (ADR).

Bilety Eurotunel

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie rezerwacji biletów. Nie doliczamy prowizji, obsługujemy wszystkie typy pojazdów, w tym również przewóz ładunków niebezpiecznych. Rezerwacji możecie Państwo dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem internetu, a bilet błyskawicznie pojawi się na waszej skrzynce mailowej. Oprócz wyjściowych niskich cen często wyszukujemy dla naszych klientów atrakcyjne promocje.

Eurotunel ceny biletów

Ceny zaczynają się od 64 Euro w dwie strony przy taryfie 2-dniowej, a poszczególne kwoty uzależnione są od tego, czy jest to bilet w jedną stronę, czy dwie, daty powrotu, godziny wyjazdu, typu pojazdu oraz od wybranych dodatkowych udogodnień, jak dedykowany pas skracający odprawę.

Eurotunel tickets

Do tunelu prowadzi dojazd autostradą zarówno od angielskiej, jak i francuskiej strony. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którym zależy na szybkim przedostaniu się na drugą stronę kanału.

Eurotunel bilety cena

Cena może wydawać się na pierwszy rzut oka wygórowana, jednak gdy przyjrzeć się co dostajemy w zamian, oferta wydaje się zdecydowanie warta rozpatrzenia. Oprócz wspomnianego krótkiego czasu potrzebnego na pokonanie kanału dochodzi poczucie bezpieczeństwa gwarantowane przez najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń. Tunel posiada własny system zasilania, ponad 500 czujników na bieżąco monitorujących warunki. Środkowy tunel służący do serwisu i ewakuacji. Poza tym, automatyczne czujki pożarowe i poprzeczne połączenia ułatwiające ewakuację. Każdy z pociągów posiada dwie lokomotywy w przypadku awarii.

Bilety na Eurotunel

Ważnym elementem podróży Eurotunelem jest odprawa. Celnicy dużą uwagę zwracają na bagaż, który koniecznie musi mieć właściciela, inaczej pojazd może zostać zawrócony. W kwestii przewozu zwierząt dozwolony jest transport do 5 osobników (psy, koty, fretki za dodatkową dopłatą) na 1 kierowce.

Ile kosztuje przejazd Eurotunelem

Jeśli dokonają Państwo rezerwacji odpowiednio wcześnie, Eurotunel jest ciekawą alternatywą w stosunku do promu. Ceny tak jak przy większości środków transportu zależą od także od daty przyjazdu i powrotu oraz typu pojazdu. W celu ustalenia przybliżonej kwoty zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Sprawdź również ofertę promów na naszej stronie.

Eurotunel: Średnia ocena: 4,5/5 na podstawie 8 opinii. | Sprawdź opinie