Menu
59 722 84 23

BILETY NA EUROTUNEL

Motocykle

Auta osobowe
Vany
Busy
+ przyczep

Campery

Autokary

Cargo
ADR

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji !

Szybko i profesjonalnie wybierzemy najlepszą opcję przejazdu przez Eurotunel (Eurotunnel). Auta osobowe, ciężarowe (TIRy), autokary, busy, Vany.

Bilet na Eurotunel (Eurotunnel) wysyłamy natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty

Więc wystarczy, że tylko do nas napiszesz lub zadzwonisz. Nie wychodząc z domu otrzymasz fachową obsługę w miłej atmosferze.

Zaufaj Nam! Tak jak już to uczyniło wielu naszych zadowolonych klientów.

Oferujemy ceny na Eurotunel bez żadnych opłat manipulacyjnych !

Dojazd do Eurotunnelu

 • Terminal Folkestone
  Z Londynu autostradą M20 wg znaków "Channel Tunnel", a nastepnie zjazd 11A • Terminal Calais
  Dojazd autostradą A16 do Calais-Coquelles wg znaków "Tunnel sous la Manche". Autostrade należy opu?cić zjazdem nr 13. Oznaczenie dojazdu jest już na ok. 50 km od Coquelles.

Dlaczego My?

 • Niskie ceny biletów na Eurotunel. Bez dodatkowych prowizji.
 • Atrakcyjne promocje biletów na Eurotunel
 • Bilety na wszystkie typy pojazdów
 • Bilety na przewozy ładunków niebezpiecznycbh ADR
 • Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu w kilka chwil
 • Oszczędzasz swój czas i pieniądze
 • ... a do tego profesjonalne doradztwo i miła obsługa

Eurotunel

Eurotunel, czyli tunel pomiędzy Francję z Wielką Brytanią prowadzi pod kanałem La Manche i został uruchomiony w 1994 roku. Zbudowany jest z trzech tuneli po 50 km długości każdy, które prowadzą w przeciwnym do siebie kierunku. Pomiędzy nimi mieści się tunel serwisowy o dużo mniejszych gabarytach od pozostałych, który nie jest dostępny w celach komercyjnych. Został skonstruowany i wybudowany dla służb ratunkowych i serwisu. W tunelach kursują pociągi transportujące zarówno samochody, jak i autobusy. Pojazdy z instalacją gazową nie są wpuszczane na platformy pociągów. Podróż Eurotenelem jest ciekawą przygodą ze względu na nietypowy sposób jego funkcjonowania oraz technologie wykorzystane przy jego budowie i użytkowaniu. Dzięki tunelom w szybki i nie drogi sposób można pokonać dystans pomiędzy Wielką Brytanią i Francją bez konieczności przejazdu o wiele dłuższą drogą lądową. Tunel był bardzo wyczekiwanym przedsięwzięciem i od czasu jego uruchomienia cieszy się niegasnącym zainteresowaniem wśród podróżnych.