Menu

Bilety na prom do Szwecji

Podróż między Polską a Szwecją najłatwiej odbyć za pośrednictwem promu. Jest to zdecydowanie najbardziej opłacalny sposób transportu zarówno dla indywidualnych pasażerów (również zmotoryzowanych), jak i przy przewozie ładunków (Cargo). Za pośrednictwem Master Travel zarezerwujecie Państwo bilet na najszybszą przeprawę w najlepszej cenie.

Tylko u nas zarezerwujesz bilety promowe do Szwecji w niskich cenach, gdyż nie doliczamy prowizji do cen oferowanych przez armatorów !!!

POŁĄCZENIA PROMOWE

Pasażerskie

Cargo

Bilety promowe Szwecja

Oferujemy bilety na rejsy do Szwecji na takich trasach jak Świnoujście - Trelleborg, Świnoujście - Ystad, Gdańsk - Nynashamm oraz Gdynia - Karlskrona. Są to najpopularniejsze trasy, na których kursują promy o największej wyporności. Równocześnie porty docelowe oferują bardzo dobre połączenia z największymi szwedzkimi miastami.

Bilety promowe do Szwecji

Za pośrednictwem strony mastertravel.pl możecie Państwo dokonać rezerwacji biletów na przeprawy pasażerskie i Cargo. Obsługujemy wszystkie rodzaje pojazdów, w tym również ADR. Bez konieczności wychodzenia z domu, w zaledwie kilka chwil. Zachęcamy do kontaktu w celu znalezienia optymalnego połączenia.

Bilety na prom Polska Szwecja

Oprócz fachowej obsługi gwarantujemy również najniższe ceny przepraw pasażerskich i bardzo atrakcyjne stawki za przeprawy Cargo. Działalność naszej firmy opiera się na przychodach wynikających z umów partnerskich nie zaś prowizji, które miałyby zostać przeniesione na klienta.

Bilety promowe Szwecja Polska

W zależności od Państwa potrzeb zapewniamy rezerwację biletów w jedną stronę lub powrotnych. Polecamy precyzyjne ustalenie ewentualnej daty powrotu do kraju, ponieważ większość przewoźników nie przewiduje w swojej ofercie biletów typu OPEN (czyli bez określonej daty powrotu).

Bilet do Szwecji prom

Kupując bilet promowy, dobrze jest zapoznać się z regulaminem konkretnego armatora. Na większości rejsów nie jest wymagana rezerwacja kabin, aczkolwiek dobrze jest o tym pomyśleć, szczególnie w przypadku rejsów nocnych. Wyjątkiem jest trasa Gdynia-Karlskrona, gdzie przy rejsach nocnych zobligowani jesteśmy do rezerwacji kabiny. Natomiast dodatkowe opłaty mogą dotyczyć nadbagażu (który może zostać potraktowany jako dodatkowy ładunek, a koszt za jego transport zostanie doliczony według stawek frachtowych) czy przewozu małych zwierząt. Co do samych statków to promy międzynarodowe są bardzo dużymi obiektami, na pokładach których znajdują się restauracje, strefy rozrywki, sklepy bezcłowe, a także kantory wymiany walut. Z kolei palący mogą liczyć na specjalnie wydzieloną strefę. Chociażby dlatego warto zdecydować się na rejs zamiast np. lotu samolotem lub okrężnej podróży samochodem.

Ile kosztuje bilet na prom do Szwecji

Cena biletu naturalnie jest uzależniona od wielu czynników. Oprócz konkretnego armatora czy takich zmiennych, jak czas i miejsce wypłynięcia (oraz powrotu w przypadku biletów w obie strony) wpływ na ostateczną cenę ma również liczba osób, rozmiar pojazdu, oraz, w przypadku transportu Cargo wielkość, waga i rodzaj ładunku. Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych konsulatanów. Dzięki temu będą Państwo mogli uzyskać bardzo precyzyjne informacje na temat ceny za konkretny rejs.

A może interesują Cię busy Anglia - Polska w bardzo dobrej cenie.