Menu

Bilety na prom do Anglii

Anglia to jeden z najpopularniejszy krajów pośród naszych rodaków. Dla wielu z nich Wyspa stała się drugim domem. A najlepszy i najbardziej ekonomiczny sposób,by przedostać się tam z kontynentu i z powrotem to zdaniem wielu rejs promem. Z mastertravel.pl możecie Państwo liczyć na optymalne połączenie!

POŁĄCZENIA PROMOWE

Pasażerskie

Cargo

Bilety promowe do Anglii

Do Anglii można dopłynąć z wielu portów w całej Europie. Obsługujemy połączenia na najpopularniejszych trasach łączących Amsterdam i Newcastle, Bilba i Caen z Portsmouth oraz Boulogne i Calais z Dover (w Calais zaczyna się również Eurotunel). Gwarantujemy kompleksową obsługę na każdym etapie podróży. Nasza dopracowana oferta dotyczy przepraw pasażerskich i oraz transportu ładunków (Cargo). Jeżeli klienci nie są zmotoryzowani, możemy pomóc w organizacji transportu z Polski do jednego z wymienionych wyżej portów. Wszystkie formalności związane z rejsem oraz miejscem na pokładzie także leżą po naszej stronie.

Bilety na prom Anglia

Jak wspomnieliśmy, w ofercie znajdziecie Państwo bilety na przeprawy pasażerskie oraz Cargo. System zamawiania ogranicza formalności do minimum i pozwala na szybką rezerwację bez konieczności wychodzenia z domu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia optymalnej trasy podróży.

Tanie bilety na prom do Anglii

Przy okazji rejsu promem warto pamiętać o kilku ważnych aspektach. Szczególnie osoby podróżujące własnym pojazdem do portu, z którego ma odbyć się podróż drogą morską, powinny zwrócić uwagę na pewne szczegóły, mogące w razie niedopatrzenia wiązać się z dodatkowymi opłatami. Przede wszystkim jest to dopuszczalny bagaż – jego ilość i rodzaj. Należy również zgłosić, jeżeli na przeprawę zabieramy zwierzę domowe. Wiąże się to z niewielką dopłatą oraz dotkliwą karą w razie zatajenia tego faktu. Podróż do Anglii jest stosunkowo krótka, więc nie ma obowiązku rezerwacji fotela samolotowego, jednak dla własnego komfortu podróży warto rozważyć takie rozwiązanie.

Eurotunel Anglia

Jednym z najczęściej uczęszczanych połączeń jest to na linii Calais - Dover. Prom stanowi alternatywę dla przejazdu Eurotunelem. Wobec dość wysokich opłat i pół żartem pół serio, możliwego ataku klaustrofobii, wybór promu wydaje się całkiem rozsądnym rozwiązaniem. W porównywalnej cenie stawiacie Państwo na komfort podróży, gdzie można na dwie godziny odpocząć od jazdy samochodem, skorzystać z atrakcji dostępnych na pokładach promu czy delektować się widokami oraz morską bryzą.

Ile kosztuje bilet na prom do Anglii?

Ostateczna cena biletu zależy od pory roku, konkretnego dnia wyjazdu oraz danego przewoźnika. Istotna jest również liczba osób, typ pojazdu, a w przypadku przeprawy Cargo rodzaj ładunku, jego masa i rozmiar. W celu precyzyjnej wyceny polecamy kontakt z naszymi konsultantami. Po uzupełnieniu najistotniejszy danych, przez formularz zostanie wysłane zapytanie, na które odpowiadamy w najkrótszym możliwym terminie. Warto dodać, że nie doliczamy do biletów prowizji, którą miałby ponieść klient, dlatego gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny na rejs każdej kategorii.

Zobacz też bilety promowe do Danii!