Menu
59 722 84 23

Bilety na prom do Danii

Dzięki kilku rejsom z naszej oferty w szybki i bezproblemowy sposób można dotrzeć do Danii za pośrednictwem promu. Korzystając z usług Mater Travel stawiacie Państwo na najlepsze połączenia pod względem oszczędności czas i pieniędzy.

Tylko u nas zarezerwujesz bilety promowe do Danii w niskich cenach, gdyż nie doliczamy żadnych prowizji do cen oferowanych przez armatorów !!!

POŁĄCZENIA PROMOWE

Pasażerskie

Cargo

Bilety promowe do Danii

Mieszkańcy Polski mogą skorzystać z dwóch połączeń promowych na linii Polska - Dania. Pierwsze z nich to przeprawa Świnoujście – Kopenhaga przez Ystad zarówno dla osób pieszych jak i zmotoryzowanych. Osoby piesze otrzymują bilet na prom ze Świnoujścia do Ystad lub odwrotnie oraz bilet na autobus z Ystad do centrum Kopenhagi lub odwrotnie. Pasażer zmotoryzowany otrzymuje bilet promowy Świnoujście – Ystad lub odwrotnie + bilet na przejazd mostem Oresund z Malmo do Kopenhagi lub odwrotnie. Przy bezproblemowym podróżowaniu wewnątrz strefy Schengen, takie połączenie jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.

Druga alternatywa to częste i szybkie połączenia z Niemiec tj. z Puttgarden do Rodby (tylko 45 min) oraz z Rostocku do Gedser (1,45 min)

Bilety na prom Polska Dania

W naszej ofercie dostępne są najtańsze bilety na powyższe połączenia zarówno w kategorii przepraw pasażerskich, bez aut oraz zmotoryzowanych, jak i Cargo. Współpracujemy z najlepszymi europejskimi armatorami, dzięki czemu możemy zapewnić najlepsze ceny. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszej możliwej trasy, najbardziej odpowiadającej potrzebom naszych klientów. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą pomocą i doradztwem w każdej sytuacji. Obsługujemy wszystkie większe porty w Europie, dlatego, jeżeli planują Państwo transport z odległego zakątka Europy, proponujemy profesjonalną asystę na każdym etapie podróży. Ponadto, na naszej stronie znajduje się intuicyjny system rezerwacji, który ogranicza do minimum formalności i umożliwia zakup biletów w kilka chwil, bez wychodzenia z domu.

Ile kosztuje bilet na prom do Danii

Przede wszystkim, jeżeli chcecie Państwo poznać przybliżony koszt samego biletu, warto zapoznać się z kalkulatorem dostępnym na podstronach związanych z konkretnymi przeprawami. Wymaga on poświęcenia krótkiej chwili na wypełnienie formularza. Dane trafiają do naszych specjalistów, którzy w krótkim czasie odeślą prawdopodobną wycenę. Bez takich informacji, jak data rozpoczęcia rejsu i powrotu, oraz szczegółów dotyczących pojazdu, oraz ładunku (w przypadku przeprawy Cargo) precyzyjne szacunki są niemożliwe. Przewoźnicy uzależniają swoje ceny od konkretnych terminów i zainteresowania danym kursem.

Należy przy tym pamiętać, że cena, którą Państwu przedstawimy, nie uwzględnia kosztów dodatkowych, niezależnych od naszej firmy. Oprócz wydatków poniesionych na paliwo i opłaty drogowe, dochodzą jeszcze ewentualne dopłaty wynikające z regulaminu konkretnego armatora. Zwykle dotyczą one nieregulaminowego bagażu lub ładunku przekraczającego ustalone normy. W takiej sytuacji przewoźnik zazwyczaj obejmuje dodatkowe kilogramy taryfą frachtową. Dopłaty mogą się spodziewać również właściciele zwierząt domowych. Do tego dochodzi również opłacenie fotela samolotowego lub kajuty, które jednak zwykle w przypadku rejsów nocnych jest obligatoryjne. W tym wypadku jednak warto dobrze przemyśleć zapewnienie sobie optymalnych warunków do wypoczynku niezależnie od regulaminu, szczególnie gdy na lądzie do pokonania czeka długa droga.

Oferujemy także bilety promowe do Irlandii w niskiej kwocie.