Menu
59 722 84 23

Bilety na prom do Irlandii

Bardzo wielu Polaków przeniosło się na stałe do Irlandii. Wiąże się to również z wieloma prężnymi biznesami, które zgłaszają zapotrzebowanie na import towarów z Polski. Z Master Travel możecie Państwo liczyć na najlepsze połączenia samochodowe z Irlandią, zarówno przy przeprawach pasażerskich, jak i Cargo.

POŁĄCZENIA PROMOWE

Pasażerskie

Cargo

Bilety promowe Irlandia

Armatorzy nie przewidują bezpośredniego połączenia na linii Polska-Irlandia drogą lądową. W związku z tym przygotowaliśmy dla naszych klientów optymalne, alternatywne połączenia, które pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Promy do Irlandii wypływają z Anglii i Francji. Na Wyspy Brytyjskie również można dostać się promem lub przez Eurotunel. Z Wielkiej Brytanii możemy osiągnąć już praktycznie każdy irlandzki port. W zależności od Państwa wyboru oferujemy asystę na każdym etapie podróży w postaci zorganizowania wszelkich niezbędnych formalności związanych z przeprawą.

Ciekawą alternatywą jest podróż bezpośrednio z Francji, np. przy wykorzystaniu połączenia Cherbourg – Dublin czy Cherbourg-Rosslare. Co prawda, trasa samochodowa będzie nieco dłuższa, jednak dzięki temu nie musimy martwić się o przesiadki między promami.

Bilety na prom Polska Irlandia

Oferujemy najtańsze na rynku bilety na przeprawy pasażerskie oraz Cargo. Dzięki dogłębnej znajomości branży, wykwalifikowanej kadrze spedytorów oraz specjalistów z dziedzin związanych z transportem i przeprawami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepszy sposób na dotarcie do miejsca docelowego. W dodatku sam proces zamawiania jest maksymalnie uproszczony i wymaga minimum formalności.

Master Travel to najlepsze ceny. Nie doliczamy prowizji i zawsze stawiamy na optymalne trasy. Warto pamiętać, że ostateczna wycena podróży nie ogranicza się do ceny biletu, która również zależy od paru zmiennych. W zależności od daty wyjazdu, typu pojazdu, w przypadku Cargo również rodzaju i wielkości ładunku, przewoźnik może ustalić inne stawki. Do tego dochodzą opłaty związane z paliwem, cłem czy autostradami. W celu określenia przybliżonego kosztu zachęcamy do kontakt z nami. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

Klientów, którzy nie mieli dotychczas doświadczeń związanych z podróżą promem, uczulamy na kilka aspektów:

  • opłaty dodatkowe - warto zapoznać się z regulaminem konkretnego armatora. Określony jest tam dopuszczalny bagaż (w przypadku Cargo będzie to dopuszczalny załadunek). W przypadku przekroczenia limitów trzeba się liczyć z koniecznością dopłaty - przewoźnik może zastosować stawkę frachtową. Pasażerom indywidualnym przypominamy również o zgłoszeniu podróży ze zwierzakiem domowym, która też zazwyczaj wiąże się z dopłatą.
  • czas rozpoczęcia rejsu - warto stawić się odpowiednio wcześnie na załadunek. Zazwyczaj rozpoczyna się on na 2-3 godziny przed wypłynięciem i kończy około kilkadziesiąt minut przed początkiem rejsu. W razie niedopilnowania terminu rezerwacja przepada.
  • kajuty i fotele samolotowe - podróż promem to doskonała okazja, by odpocząć i nabrać sił na dalszą podróż, dlatego, nawet jeśli nie jest to obligatoryjne, warto rozważyć bilet obejmujący komfortowe miejsce do spania.

Szczególnie w przypadku braku bezpośrednich połączeń zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Jest to najlepszy sposób na optymalizację planowanej trasy.

Sprawdź również bilety promowe do Norwegii na naszej stronie.