Menu
790 558 562

Bilety na prom do Norwegii

Podróż samochodem do Norwegii siłą rzeczy musi uwzględniać przeprawę przez Morze Bałtyckie. Z Master Travel stawiacie Państwo na optymalną podróż zarówno pod względem czasu trwania, jak i poniesionych kosztów!

Tylko u nas zarezerwujesz bilety promowe do Norwegii w super niskich cenach, gdyż nie doliczamy żadnych prowizji do cen oferowanych przez armatorów !!!

POŁĄCZENIA PROMOWE

Pasażerskie

Cargo

Bilety promowe do Norwegii

Do Norwegii można dostać się na kilka sposobów. Trzeba przy tym pamiętać, że żaden z armatorów nie posiada w swojej ofercie bezpośredniego połączenia z Polski. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was kilka alternatyw.

Pierwszym rozwiązaniem jest rejs do Szwecji, a stamtąd kilkaset kilometrów drogą lądową do granicy (około 500 km). Warto wybrać rejs nocny ze Świnoujścia,Gdyni lub Gdańska. Jest to opcja, która zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku i pozwala nabrać sił przed trasą.

Druga opcja to skorzystanie z usług jednego z niemieckich portów (Kiel - Oslo). Zwłaszcza gdy startujemy z zachodniej Polski, jest to połączenie, które warto rozważyć.

Możemy też wykorzystać doskonałe niemieckie autostrady i dotrzeć aż do Danii, skąd połączeń z Norwegią mamy zdecydowanie najwięcej (Hirtshals – Kristiansand – Stavanger – Bergen, Hirtshals – Larvik, Frederikshavn - Oslo).

Niezależnie od tego, na jaki port się Państwo zdecydują, gwarantujemy profesjonalną asystę na każdym etapie podróży, jednakowo dla pasażerów niezmotoryzowanych, z własnymi pojazdami (wszystkich rodzajów w tym także ADR) oraz dla przedsiębiorców zajmujących się transportem (Cargo).

Ile kosztuje bilet na prom do Norwegii

Na całkowity koszt biletu na prom do Norwegii z powodu braku bezpośredniego połączenia wpływ ma wiele czynników. Sama opłata dla armatora uzależniona jest rzecz jasna od długości trasy, a także od dnia rozpoczęcia rejsu, ilości osób i typu pojazdu. W przypadku przepraw Cargo, istotna jest masa, objętość i rodzaj ładunku. Do tego należy doliczyć koszt paliwa oraz dodatkowe opłaty, takie jak np. za przejazd mostem Øresund. W celach orientacyjnych warto skorzystać z pomocy naszego formularza. Po wypełnieniu najistotniejszych danych wysyłacie Państwo zapytanie, na które nasi specjaliści odpowiadają w najszybszym możliwym terminie.

Osobną kwestią są opłaty dodatkowe, z którymi trzeba się liczyć w przypadku niedopatrzeń związanych z regulaminem. Na przykład przy nadbagażu przewoźnik może zastosować taryfę frachtową na dodatkowe kilogramy. Jeżeli planujemy przewóz małego zwierzaka, również zazwyczaj należy to zgłosić i uiścić niewielką dopłatę. W przypadku zignorowania zalecenia trzeba się liczyć z możliwością dotkliwej kary finansowej.

Bilet na prom Polska Norwegia

W Master Travel oferujemy najtańsze bilety na prom do Norwegii. Nie doliczamy prowizji, która muszą pokryć klienci, dzięki czemu możemy zagwarantować najlepszą możliwą ofertę finansową. Specjalizujemy się zarówno w przeprawach pasażerskich oraz Cargo. Za pośrednictwem naszej strony możecie Państwo w kilka chwil dokonać rezerwacji biletu bez zbędnych formalności. W przypadku takich połączeń, jak Polska-Norwegia szczególnie polecamy konsultacje z naszymi fachowcami. W ten sposób uzyskacie profesjonalną pomoc w wyborze optymalnego połączenia z każdego miejsca w kraju.

Mamy dla Ciebie też bilety promowe do Szwecji. Sprawdź!